Programma en standen

Benieuwd naar alle komende wedstrijden van de teams? En kijken hoe ze er voor staan? Je leest er hier alles over.

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
1 okt.19:30Triumphera DS 1 - D.F.S. DS 2V.d. Bij-Hal Kollum
1 okt.19:30Triumphera DS 3 - J.M.C. DS 2V.d. Bij-Hal Kollum
1 okt.21:15Triumphera DS 2 - VoVeSa DS 2V.d. Bij-Hal Kollum
1 okt.21:15Triumphera HS 1 - Grado HS 1V.d. Bij-Hal Kollum
3 okt.8:45S.V.T. N4 1 - Triumphera N4 1Fugelkamp Harkema
3 okt.9:00Triumphera N3 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) N3 1Fugelkamp Harkema
3 okt.9:15Triumphera N3 1 - v.v. D.S.O. N3 1Fugelkamp Harkema
3 okt.9:15Triumphera N4 1 - v.v. Tijnje N4 1Fugelkamp Harkema
3 okt.9:30D.O.S. (Kollumerzwaag) N4 1 - Triumphera N4 1Fugelkamp Harkema
3 okt.9:45D.O.S. (Kollumerzwaag) N3 1 - Triumphera N3 1Fugelkamp Harkema
3 okt.10:00v.v. D.S.O. N3 1 - Triumphera N3 1Fugelkamp Harkema
3 okt.10:00Triumphera N4 1 - J.M.C. N4 1Fugelkamp Harkema
3 okt.10:30ODS N5 1 - Triumphera N5 1Fugelkamp Harkema
3 okt.10:30Triumphera N6 1 - AVIOS N6 1Fugelkamp Harkema
3 okt.10:45Triumphera N5 1 - De Roeken/DVC N5 1Fugelkamp Harkema
3 okt.11:15Tonevido N6 1 - Triumphera N6 1Fugelkamp Harkema
3 okt.11:30D.F.S. N5 1 - Triumphera N5 1Fugelkamp Harkema
3 okt.11:45Triumphera N5 1 - Oer 't Net N5 1Fugelkamp Harkema
3 okt.11:45Triumphera N6 1 - Oer 't Net N6 1Fugelkamp Harkema
3 okt.12:00De Roeken/DVC N6 1 - Triumphera N6 1Fugelkamp Harkema
8 okt.19:15Dovo/Hujades DS 2 - Triumphera DS 2De Leegens Doezum
8 okt.19:15SC Veenwouden DS 3 - Triumphera DS 3De Hoantserid Feanwâlden
8 okt.20:15v.v. Bakkeveen HS 1 - Triumphera HS 1De Holten Marum
8 okt.20:30J.M.C. DS 1 - Triumphera DS 1De Holten Marum
22 okt.19:30Triumphera DS 1 - vc Buitenpost DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
22 okt.19:30Triumphera HS 1 - Grouw '64 HS 1V.d. Bij-Hal Kollum
22 okt.21:15Triumphera DS 2 - Grouw '64 DS 2V.d. Bij-Hal Kollum
22 okt.21:15Triumphera DS 3 - BSV DS 2V.d. Bij-Hal Kollum
29 okt.19:15J.M.C. DS 2 - Triumphera DS 3De Holten Marum
29 okt.19:30HVC-WH DS 1 - Triumphera DS 2Fugelkamp Harkema
29 okt.20:00Trynwâlden DS 1 - Triumphera DS 1De Hege Walden Oentsjerk
29 okt.21:00vc Buitenpost HS 2 - Triumphera HS 1De Houtmoune Buitenpost
31 okt.8:45vc Buitenpost N5 1 - Triumphera N5 1Westermar Burgum
31 okt.9:00Triumphera N5 1 - v.v. Tijnje N5 1Westermar Burgum
31 okt.9:00Triumphera N6 1 - v.v. D.S.O. N6 1Westermar Burgum
31 okt.9:30Triumphera N5 1 - ODS N5 1Westermar Burgum
31 okt.9:30v.v. Tijnje N6 1 - Triumphera N6 1Westermar Burgum
31 okt.10:00De Roeken/DVC N5 1 - Triumphera N5 1Westermar Burgum
31 okt.10:00D.F.S. N6 1 - Triumphera N6 1Westermar Burgum
31 okt.10:15Triumphera N6 1 - AVIOS N6 1Westermar Burgum
31 okt.10:45Triumphera N4 1 - V.C.S. N4 1Westermar Burgum
31 okt.11:00D.O.S. (Kollumerzwaag) N3 1 - Triumphera N3 1Westermar Burgum
31 okt.11:15v.v. D.S.O. N3 1 - Triumphera N3 1Westermar Burgum
31 okt.11:30s.v. Oerterp N4 1 - Triumphera N4 1Westermar Burgum
31 okt.11:45Triumphera N3 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) N3 1Westermar Burgum
31 okt.11:45Triumphera N4 1 - S.V.T. N4 1Westermar Burgum
31 okt.12:00Triumphera N3 1 - v.v. D.S.O. N3 1Westermar Burgum
31 okt.12:15v.v. Tijnje N4 1 - Triumphera N4 1Westermar Burgum
5 nov.19:30Triumphera DS 2 - VC058 DS 6V.d. Bij-Hal Kollum
5 nov.19:30Triumphera HS 1 - Hardegarijp HS 1V.d. Bij-Hal Kollum
5 nov.21:15Triumphera DS 1 - Udiros DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
5 nov.21:15Triumphera DS 3 - Grouw '64 DS 7V.d. Bij-Hal Kollum
12 nov.19:00D.W.S. DS 1 - Triumphera DS 2M.F.C. de Swingel Wijnjewoude
12 nov.19:15Leevoc HS 3 - Triumphera HS 1Sportcomplex Rengers Leeuwarden
12 nov.20:30s.v. Oerterp DS 3 - Triumphera DS 1De Wier Ureterp
12 nov.21:15BSV DS 2 - Triumphera DS 3de Boppeslach Damwâld
19 nov.19:30Triumphera DS 2 - s.v. Oerterp DS 4V.d. Bij-Hal Kollum
19 nov.19:30Triumphera DS 3 - SC Veenwouden DS 3V.d. Bij-Hal Kollum
19 nov.21:15Triumphera DS 1 - s.v. Oerterp DS 2V.d. Bij-Hal Kollum
19 nov.21:15Triumphera HS 1 - Wytgaard HS 1V.d. Bij-Hal Kollum
21 nov.8:45Triumphera N4 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) N4 1MFC De Veste Opende
21 nov.9:00Triumphera N3 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) N3 1MFC De Veste Opende
21 nov.9:15Triumphera N3 1 - v.v. D.S.O. N3 1MFC De Veste Opende
21 nov.9:15J.M.C. N4 1 - Triumphera N4 1MFC De Veste Opende
21 nov.9:45D.O.S. (Kollumerzwaag) N3 1 - Triumphera N3 1MFC De Veste Opende
21 nov.9:45V.C.S. N4 1 - Triumphera N4 1MFC De Veste Opende
21 nov.10:00v.v. D.S.O. N3 1 - Triumphera N3 1MFC De Veste Opende
21 nov.10:15Triumphera N4 1 - s.v. Oerterp N4 1MFC De Veste Opende
21 nov.10:45Triumphera N5 1 - D.F.S. N5 1MFC De Veste Opende
21 nov.10:45Triumphera N6 1 - Tonevido N6 1MFC De Veste Opende
21 nov.11:15Oer 't Net N6 1 - Triumphera N6 1MFC De Veste Opende
21 nov.11:30Triumphera N5 1 - vc Buitenpost N5 1MFC De Veste Opende
21 nov.11:30Triumphera N6 1 - De Roeken/DVC N6 1MFC De Veste Opende
21 nov.11:45v.v. Tijnje N5 1 - Triumphera N5 1MFC De Veste Opende
21 nov.12:00Oer 't Net N5 1 - Triumphera N5 1MFC De Veste Opende
21 nov.12:15v.v. D.S.O. N6 1 - Triumphera N6 1MFC De Veste Opende
26 nov.19:15AVIOS DS 1 - Triumphera DS 1de Boppeslach Damwâld
26 nov.20:45Blok '87 DS 1 - Triumphera DS 2Sportcentrum Drachten Drachten
26 nov.21:30AVIOS HS 1 - Triumphera HS 1de Boppeslach Damwâld
10 dec.19:30Triumphera DS 1 - VC Drachten DS 4V.d. Bij-Hal Kollum
10 dec.19:30Triumphera DS 3 - VC058 DS 11V.d. Bij-Hal Kollum
10 dec.21:15Triumphera DS 2 - VC Drachten DS 3V.d. Bij-Hal Kollum
10 dec.21:15Triumphera HS 1 - VC058 HS 5V.d. Bij-Hal Kollum
12 dec.8:45ODS N5 1 - Triumphera N5 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.9:00Triumphera N5 1 - De Roeken/DVC N5 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.9:00Triumphera N6 1 - v.v. Tijnje N6 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.9:30Triumphera N6 1 - D.F.S. N6 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.9:45D.F.S. N5 1 - Triumphera N5 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.9:45AVIOS N6 1 - Triumphera N6 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.10:00Triumphera N5 1 - Oer 't Net N5 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.10:30Tonevido N6 1 - Triumphera N6 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.10:45S.V.T. N4 1 - Triumphera N4 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.11:00D.O.S. (Kollumerzwaag) N3 1 - Triumphera N3 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.11:15v.v. D.S.O. N3 1 - Triumphera N3 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.11:15Triumphera N4 1 - v.v. Tijnje N4 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.11:30D.O.S. (Kollumerzwaag) N4 1 - Triumphera N4 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.11:45Triumphera N3 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) N3 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.12:00Triumphera N3 1 - v.v. D.S.O. N3 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.12:00Triumphera N4 1 - J.M.C. N4 1De Houtmoune Buitenpost
14 jan.19:30Triumphera DS 1 - V.C.S. DS 2V.d. Bij-Hal Kollum
14 jan.19:30Triumphera HS 1 - V.C.S. HS 1V.d. Bij-Hal Kollum
14 jan.21:15Triumphera DS 2 - V.C.S. DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
21 jan.20:30VoVeSa DS 2 - Triumphera DS 2De Bildtseslag St.-Annaparochie
21 jan.20:30D.F.S. DS 2 - Triumphera DS 1Westermar Burgum
21 jan.20:30Grado HS 1 - Triumphera HS 1De Doelstien Dokkum
28 jan.19:30Triumphera DS 2 - Dovo/Hujades DS 2V.d. Bij-Hal Kollum
28 jan.19:30Triumphera HS 1 - v.v. Bakkeveen HS 1V.d. Bij-Hal Kollum
28 jan.21:15Triumphera DS 1 - J.M.C. DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
4 feb.19:30Grouw '64 HS 1 - Triumphera HS 1De Twine Grou
4 feb.20:00vc Buitenpost DS 1 - Triumphera DS 1De Houtmoune Buitenpost
4 feb.21:15Grouw '64 DS 2 - Triumphera DS 2De Twine Grou
11 feb.19:30Triumphera DS 2 - HVC-WH DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
11 feb.21:15Triumphera DS 1 - Trynwâlden DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
11 feb.21:15Triumphera HS 1 - vc Buitenpost HS 2V.d. Bij-Hal Kollum
18 feb.21:00VC058 DS 6 - Triumphera DS 2Sportcomplex Rengers Leeuwarden
19 feb.20:45Udiros DS 1 - Triumphera DS 1Sportcomplex Oude - Nieuwehorne Nieuwehorne
4 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - Triumphera HS 1De Hege Fiif Hurdegaryp
11 mrt.19:30Triumphera DS 1 - s.v. Oerterp DS 3V.d. Bij-Hal Kollum
11 mrt.21:15Triumphera DS 2 - D.W.S. DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
11 mrt.21:15Triumphera HS 1 - Leevoc HS 3V.d. Bij-Hal Kollum
18 mrt.19:00s.v. Oerterp DS 4 - Triumphera DS 2De Wier Ureterp
18 mrt.19:00s.v. Oerterp DS 2 - Triumphera DS 1De Wier Ureterp
18 mrt.21:00Wytgaard HS 1 - Triumphera HS 1De Twine Grou
25 mrt.19:30Triumphera DS 1 - AVIOS DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
25 mrt.19:30Triumphera HS 1 - AVIOS HS 1V.d. Bij-Hal Kollum
25 mrt.21:15Triumphera DS 2 - Blok '87 DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
8 apr.21:15VC Drachten DS 3 - Triumphera DS 2Sportcentrum Drachten Drachten
8 apr.21:15VC Drachten DS 4 - Triumphera DS 1Sportcentrum Drachten Drachten
10 apr.19:00VC058 HS 5 - Triumphera HS 1Sportcomplex Wiarda Leeuwarden
15 apr.19:30Triumphera DS 2 - SC Veenwouden DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
15 apr.19:30Triumphera HS 1 - Stasko-Havot HS 1V.d. Bij-Hal Kollum
15 apr.21:15Triumphera DS 1 - ODS DS 2V.d. Bij-Hal Kollum


Heren 1 – Stand 2e klasse F Noord

#Team Wedstr.Punten
1Wytgaard HS 1210
2VC058 HS 528
3vc Buitenpost HS 227
4Hardegarijp HS 127
5Triumphera HS 126
6v.v. Bakkeveen HS 125
7V.C.S. HS 124
8Grouw '64 HS 123
9Stasko-Havot HS 122
10Leevoc HS 322
11Grado HS 111
12AVIOS HS 110

Dames 1 – Stand 2e klasse J Noord

#Team Wedstr.Punten
1vc Buitenpost DS 1210
2Triumphera DS 128
3VC Drachten DS 428
4AVIOS DS 126
5D.F.S. DS 224
6s.v. Oerterp DS 324
7s.v. Oerterp DS 224
8J.M.C. DS 122
9V.C.S. DS 222
10ODS DS 211
11Trynwâlden DS 111
12Udiros DS 100

Dames 2 – Stand 2e klasse I Noord

#Team Wedstr.Punten
1Triumphera DS 229
2Dovo/Hujades DS 228
3VoVeSa DS 228
4Grouw '64 DS 227
5HVC-WH DS 126
6V.C.S. DS 125
7VC058 DS 625
8D.W.S. DS 124
9Blok '87 DS 123
10SC Veenwouden DS 123
11VC Drachten DS 322
12s.v. Oerterp DS 420

Dames 3 – Stand 4e klasse H Noord 1e helft

#Team Wedstr.Punten
1Triumphera DS 326
2SC Veenwouden DS 313
3BSV DS 213
4J.M.C. DS 223
5Grouw '64 DS 720
6VC058 DS 1120