Programma en standen

Benieuwd naar alle komende wedstrijden van de teams? En kijken hoe ze er voor staan? Je leest er hier alles over.

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
Vervallen: 2 apr.19:30Triumphera DS 1 - VC058 DS 5
Vervallen: 2 apr.19:30Triumphera DS 3 - S.V.T. DS 2
Vervallen: 2 apr.21:00Triumphera DS 2 - VC058 DS 7
Vervallen: 2 apr.21:00Triumphera HS 1 - Stasko HS 1
Vervallen: 4 apr.9:00D.O.S. (Kollumerzwaag) N3 1 - Triumphera N3 1
Vervallen: 4 apr.9:15s.v. Oerterp N3 1 - Triumphera N3 2
Vervallen: 4 apr.9:15Triumphera N3 1 - v.v. Tijnje N3 1
Vervallen: 4 apr.9:30Triumphera N3 2 - VC Drachten N3 1
Vervallen: 4 apr.9:45Triumphera N3 1 - VC Drachten N3 1
Vervallen: 4 apr.10:00Triumphera N3 2 - D.O.S. (Kollumerzwaag) N3 1
Vervallen: 4 apr.10:15Triumphera N3 1 - s.v. Oerterp N3 1
Vervallen: 4 apr.10:15Triumphera N3 2 - Triumphera N3 1
Vervallen: 4 apr.10:15Triumphera N3 2 - Triumphera N3 1
Vervallen: 4 apr.10:15v.v. Tijnje N3 1 - Triumphera N3 2
Vervallen: 4 apr.10:30Triumphera N4 1 - Oer 't Net N4 1
Vervallen: 4 apr.10:30Triumphera N5 1 - D.F.S. N5 1
Vervallen: 4 apr.10:45ODS N5 1 - Triumphera N5 1
Vervallen: 4 apr.11:00D.O.S. (Kollumerzwaag) N4 1 - Triumphera N4 1
Vervallen: 4 apr.11:15Triumphera N4 1 - vc Buitenpost N4 1
Vervallen: 4 apr.11:15Triumphera N5 1 - VC Drachten N5 2
Vervallen: 4 apr.11:30D.F.S. N4 1 - Triumphera N4 1
Vervallen: 4 apr.11:30Triumphera N5 1 - v.v. D.S.O. N5 1
Vervallen: 16 apr.19:30HVC-WH DS 1 - Triumphera DS 2
Vervallen: 16 apr.20:30s.v. Oerterp DS 2 - Triumphera DS 1
Vervallen: 16 apr.20:45Wytgaard DS 3 - Triumphera DS 3


Heren 1 – Stand 2e klasse F Noord

#Team Wedstr.Punten
1SCS HS 11668
2Wytgaard HS 11858
3Triumphera HS 11554
4V.C.S. HS 11453
5vc Buitenpost HS 21640
6VC058 HS 51538
7v.v. Bakkeveen HS 11535
8Dovo/Hujades HS 41625
9Grado HS 11524
10AVIOS HS 11514
11Stasko HS 11511

Dames 1 – Stand 2e klasse J Noord

#Team Wedstr.Punten
1ODS DS 21772
2D.F.S. DS 21659
3Triumphera DS 11758
4vc Buitenpost DS 11756
5VC058 DS 51752
6J.M.C. DS 11744
7V.C.S. DS 21744
8UDI DS 11731
9s.v. Oerterp DS 21630
10VC Drachten DS 41729
11De Roeken/DVC DS 21716
12Kwiek DS 21714

Dames 2 – Stand 2e klasse I Noord

#Team Wedstr.Punten
1HVC-WH DS 11774
2AVIOS DS 11763
3Dovo/Hujades DS 21659
4Blok '87 DS 11759
5Triumphera DS 21755
6VC Drachten DS 31642
7D.W.S. DS 11736
8VC058 DS 71734
9V.C.S. DS 11728
10Grouw '64 DS 21728
11SC Veenwouden DS 11726
12Leevoc DS 4171

Dames 3 – Stand 4e klasse G Noord

#Team Wedstr.Punten
1S.V.T. DS 21539
2s.v. Suameer DS 11531
3BSV DS 21631
4HVC-WH DS 31430
5SC Veenwouden DS 31426
6Triumphera DS 31521
7VC058 DS 101520
8Grouw '64 DS 51519
9UDI DS 41617
10VC058 DS 11156
11Wytgaard DS 3166