Programma en standen

Benieuwd naar alle komende wedstrijden van de teams? En kijken hoe ze er voor staan? Je leest er hier alles over.

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
Vervallen:Triumphera N3 1 - v.v. D.S.O. N3 1
Vervallen:v.v. D.S.O. N3 1 - Triumphera N3 1
Vervallen:Triumphera N4 1 - J.M.C. N4 1
Vervallen:Triumphera DS 2 - Dovo/Hujades DS 2
Vervallen:Triumphera DS 2 - V.C.S. DS 1
Vervallen:Triumphera DS 2 - SC Veenwouden DS 1
Vervallen:VoVeSa DS 2 - Triumphera DS 2
Vervallen:Triumphera DS 1 - J.M.C. DS 1
Vervallen:Triumphera DS 1 - V.C.S. DS 2
Vervallen:Triumphera DS 1 - ODS DS 2
Vervallen:D.F.S. DS 2 - Triumphera DS 1
Vervallen:Triumphera HS 1 - v.v. Bakkeveen HS 1
Vervallen:Triumphera HS 1 - V.C.S. HS 1
Vervallen:Triumphera HS 1 - Stasko-Havot HS 1
Vervallen:Grado HS 1 - Triumphera HS 1
Vervallen: 10 dec.19:30Triumphera DS 1 - VC Drachten DS 4
Vervallen: 10 dec.21:15Triumphera DS 2 - VC Drachten DS 3
Vervallen: 10 dec.21:15Triumphera HS 1 - VC058 HS 5
12 dec.8:45ODS N5 1 - Triumphera N5 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.9:00Triumphera N5 1 - De Roeken/DVC N5 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.9:00Triumphera N6 1 - v.v. Tijnje N6 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.9:30Triumphera N6 1 - D.F.S. N6 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.9:45D.F.S. N5 1 - Triumphera N5 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.9:45AVIOS N6 1 - Triumphera N6 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.10:00Triumphera N5 1 - Oer 't Net N5 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.10:30Tonevido N6 1 - Triumphera N6 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.10:45S.V.T. N4 1 - Triumphera N4 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.11:00D.O.S. (Kollumerzwaag) N3 1 - Triumphera N3 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.11:15v.v. D.S.O. N3 1 - Triumphera N3 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.11:15Triumphera N4 1 - v.v. Tijnje N4 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.11:30D.O.S. (Kollumerzwaag) N4 1 - Triumphera N4 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.11:45Triumphera N3 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) N3 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.12:00Triumphera N3 1 - v.v. D.S.O. N3 1De Houtmoune Buitenpost
12 dec.12:00Triumphera N4 1 - J.M.C. N4 1De Houtmoune Buitenpost
4 feb.19:30Grouw '64 HS 1 - Triumphera HS 1De Twine Grou
4 feb.20:00vc Buitenpost DS 1 - Triumphera DS 1De Houtmoune Buitenpost
4 feb.21:15Grouw '64 DS 2 - Triumphera DS 2De Twine Grou
11 feb.19:30Triumphera DS 2 - HVC-WH DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
11 feb.21:15Triumphera DS 1 - Trynwâlden DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
11 feb.21:15Triumphera HS 1 - vc Buitenpost HS 2V.d. Bij-Hal Kollum
18 feb.21:00VC058 DS 6 - Triumphera DS 2Sportcomplex Rengers Leeuwarden
19 feb.20:45Udiros DS 1 - Triumphera DS 1Sportcomplex Oude - Nieuwehorne Nieuwehorne
4 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - Triumphera HS 1De Hege Fiif Hurdegaryp
11 mrt.19:30Triumphera DS 1 - s.v. Oerterp DS 3V.d. Bij-Hal Kollum
11 mrt.21:15Triumphera DS 2 - D.W.S. DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
11 mrt.21:15Triumphera HS 1 - Leevoc HS 3V.d. Bij-Hal Kollum
18 mrt.19:00s.v. Oerterp DS 4 - Triumphera DS 2De Wier Ureterp
18 mrt.19:00s.v. Oerterp DS 2 - Triumphera DS 1De Wier Ureterp
18 mrt.21:00Wytgaard HS 1 - Triumphera HS 1De Twine Grou
25 mrt.19:30Triumphera DS 1 - AVIOS DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
25 mrt.19:30Triumphera HS 1 - AVIOS HS 1V.d. Bij-Hal Kollum
25 mrt.21:15Triumphera DS 2 - Blok '87 DS 1V.d. Bij-Hal Kollum
8 apr.21:15VC Drachten DS 3 - Triumphera DS 2Sportcentrum Drachten Drachten
8 apr.21:15VC Drachten DS 4 - Triumphera DS 1Sportcentrum Drachten Drachten
10 apr.19:00VC058 HS 5 - Triumphera HS 1Sportcomplex Wiarda Leeuwarden


Heren 1 – Stand 2e klasse F Noord

#Team Wedstr.Punten
1Wytgaard HS 1418
2Hardegarijp HS 1414
3V.C.S. HS 1413
4vc Buitenpost HS 2412
5v.v. Bakkeveen HS 1412
6VC058 HS 5412
7Triumphera HS 1411
8Stasko-Havot HS 148
9AVIOS HS 135
10Grado HS 134
11Grouw '64 HS 144
12Leevoc HS 342

Dames 1 – Stand 2e klasse J Noord

#Team Wedstr.Punten
1vc Buitenpost DS 1417
2Triumphera DS 1417
3Udiros DS 1313
4AVIOS DS 1413
5VC Drachten DS 4412
6ODS DS 2310
7s.v. Oerterp DS 235
8J.M.C. DS 145
9s.v. Oerterp DS 345
10D.F.S. DS 234
11V.C.S. DS 233
12Trynwâlden DS 131

Dames 2 – Stand 2e klasse I Noord

#Team Wedstr.Punten
1HVC-WH DS 1416
2VoVeSa DS 2415
3Triumphera DS 2415
4Dovo/Hujades DS 2413
5D.W.S. DS 1411
6VC058 DS 6410
7Grouw '64 DS 249
8VC Drachten DS 347
9Blok '87 DS 147
10V.C.S. DS 136
11SC Veenwouden DS 134
12s.v. Oerterp DS 442

Dames 3 – Stand 4e klasse H Noord 1e helft

#Team Wedstr.Punten
1Triumphera DS 338
2SC Veenwouden DS 325
3Grouw '64 DS 745
4BSV DS 224
5J.M.C. DS 244
6VC058 DS 1131