Volleybalvereniging Triumphera

WELKOM BIJ VOLLEYBALVERENIGING TRIUMPHERA!

Dames 1

Dames 1 is actief in de 2e klasse J Noord

Trainer en coach:
Jan Vonk

Training:
Dinsdag, 19.30 – 21.00 uur

NummerNaamPositie
15Jellianne BergsmaBuitenaanvaller
16Lieneke HoofMidaanvaller
17Tineke BaboisSpelverdeler/Diagonaal
18Anne de VriesMidaanvaller
19Lisa de BruineSpelverdeler
20Lisette van TuijlBuitenaanvaller/Diagonaal
21Greetje DobbingaBuitenaanvaller/Diagonaal
22Els WieringaBuitenaanvaller/Diagonaal
23Femke HaaksmaBuitenaanvaller/Midaanvaller

Komende wedstrijden

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
19 May 21:00Triumphera DS 1 – VC Drachten DS 4Vervallen
19 May 21:00Triumphera DS 1 – D.F.S. DS 23-225-27, 13-25, 27-25, 25-22, 15-12
12 May 19:30Triumphera DS 1 – s.v. Oerterp DS 33-125-12, 25-18, 25-23, 25-27
03 May 19:15v.v. D.S.O. DS 2 – Triumphera DS 10-46-25, 22-25, 17-25, 17-25
28 April 20:00Triumphera DS 1 – HVC-WH DS 24-025-10, 25-23, 25-20, 25-12
19 April 20:30AVIOS DS 1 – Triumphera DS 13-118-25, 25-17, 25-22, 25-17

Stand 2e klasse F Noord

#TeamGPWV+
1D.F.S. DS 21763532117011367
2VC Drachten DS 41658482015591236
3Triumphera DS 11550432314881292
4J.M.C. DS 11651422514971267
5De Roeken/DVC DS 11750433015801497
6AVIOS DS 11647382914851400
7s.v. Oerterp DS 31840334015331586
8v.v. D.S.O. DS 21630254213161522
9HVC-WH DS 21716155512351652
10ODS DS 216556010261601