Volleybalvereniging Triumphera

WELKOM BIJ VOLLEYBALVERENIGING TRIUMPHERA!

Jeugd B

Jeugd B is actief in de 2e klasse C Noord

Trainer:
Liesbeth Huttema
Wietze Menne van der Zwaag

Training:
Woensdag, 18.00 – 19.30 uur

Nummer

Naam

Positie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Komende wedstrijden

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
06 October 19:30Triumphera XB 1 – Oudehaske XB 1V.d. Bij-Hal in Kollum
27 October 19:30Triumphera XB 1 – Advendo XB 1V.d. Bij-Hal in Kollum
04 November 19:15Oudehaske XB 1 – Triumphera XB 1Kulturhus Oudehaske in Oudehaske
10 November 19:15De Roeken/DVC XB 1 – Triumphera XB 1De Doelstien in Dokkum
24 November 19:15D.F.S. XB 1 – Triumphera XB 1Nije Westermar in Burgum
08 December 19:30Triumphera XB 1 – De Roeken/DVC XB 1V.d. Bij-Hal in Kollum

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
30 September 19:00Advendo XB 1 – Triumphera XB 13-225-22, 18-25, 27-25, 13-25, 15-11
15 September 19:30Triumphera XB 1 – D.F.S. XB 11-316-25, 17-25, 25-21, 18-25

Stand 2e klasse C Noord

#TeamGPWV+
1D.F.S. XB 114319676
2De Roeken/DVC XB 114319989
3Advendo XB 1133298108
4Triumphera XB 12336184194
5Oudehaske XB 111138999
ODS XB 1000000