Volleybalvereniging Triumphera

WELKOM BIJ VOLLEYBALVERENIGING TRIUMPHERA!

Jeugd B

Jeugd B is actief in de 2e klasse C Noord

Trainer:
Liesbeth Huttema
Wietze Menne van der Zwaag

Training:
Woensdag, 18.00 – 19.30 uur

Nummer

Naam

Positie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Komende wedstrijden

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
09 February 19:30Triumphera XB 1 – Oer ’t Net MB 1V.d. Bij-Hal in Kollum
16 February 00:00vc Buitenpost MB 1 – Triumphera XB 1De Houtmoune in Buitenpost
09 March 19:00AVIOS MB 2 – Triumphera XB 1de Boppeslach in Damwâld
16 March 19:30Triumphera XB 1 – De Roeken/DVC XB 1V.d. Bij-Hal in Kollum
30 March 19:30Triumphera XB 1 – vc Buitenpost MB 1V.d. Bij-Hal in Kollum
13 April 19:00AVIOS MB 1 – Triumphera XB 1de Boppeslach in Damwâld

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
02 February 19:15De Roeken/DVC XB 1 – Triumphera XB 12-322-25, 25-16, 25-23, 22-25, 17-19
26 January 19:30Triumphera XB 1 – AVIOS MB 11-325-14, 15-25, 6-25, 14-25
19 January 19:15Oer ’t Net MB 1 – Triumphera XB 13-225-21, 25-20, 23-25, 19-25, 15-10
12 January 19:30Triumphera XB 1 – AVIOS MB 23-225-4, 17-25, 25-19, 21-25, 15-11
15 December 19:15ODS XB 1 – Triumphera XB 1Vervallen
08 December 19:30Triumphera XB 1 – De Roeken/DVC XB 11-312-25, 16-25, 25-21, 19-25

Stand 2e klasse C Noord

#TeamGPWV+
1D.F.S. XB 1832267771600
2Oudehaske XB 1830248744635
3De Roeken/DVC XB 18241914726651
4Triumphera XB 189825616739
5Advendo XB 185528564796
ODS XB 1000000